page-img

Monitoring Firmy Bielsko-Biała

Oferujemy kompleksowy i profesjonalny montaż oraz serwis monitoringu dla firm w Bielsku-Białej i okolicach.

Technika rozwija się w zawrotnym tempie. Jeszcze nie dawno jedynym zabezpieczeniem był zamek drzwiach a teraz większość firm posiada swój własny system alarmowy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa każda firma poza alarmem powinna zainwestować w monitoring.

Taka metoda zabezpieczenia minimalizuje ryzyko włamań lub kradzieży i niszczenia mienia. Kamery w pracy pozwalają także dbać o bezpieczeństwo pracowników. Dzięki temu można również dostrzec różne nieprawidłowości w czynnościach wykonywanych przez pracowników, dzięki czemu można zminimalizować ryzyko wypadków.

Kamery w miejscu pracy

Kamery nie tylko mają nam pomóc na wypadek włamania czy zniszczenia mienia, ale nawet podczas wypadków w pracy. Dzięki nagraniom wideo, możemy dostarczy dowód do ubezpieczyciela by wypłacił należne odszkodowanie.

Rejestracja obrazu może także pomóc w przypadku przestępstw popełnionych na terenie zakładu. Służby porządkowe mogą uznać takie nagranie za wystarczający dowód w sprawie. W takich sytuacjach, osoba zarządzająca monitoringiem ma obowiązek zachować nagrania aż do momentu zakończenia postępowania.

Aby kamery spełniały swoje założenia, muszą one być dobrze zaplanowane i zamontowane. Nasze doświadczenie w tej branży pomaga nam w czynnościach planowania monitoringu. Instalacja będzie się różniła zależnie od miejsca w którym będzie wykonywana usługa.

Kamery powinny być rozmieszczone w odpowiednich miejscach tak, aby objęły najbardziej newralgiczne miejsca. To pozwoli wyeliminować tzw. martwe punkty i zabezpieczyć w 100% dany obiekt. Każdy kto troszczy się o bezpieczeństwo powinien zadbać o takie szczegóły. My jako profesjonaliści zawsze przypominamy o takich detalach i pamiętamy o wielu innych.

Szukasz ekspertów w dziedzinie alarmów i monitoringu? Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie

Jakość montowanych kamer

Wysoka jakość kamer w zakładzie pracy może być bardzo przydatna w przypadku rozwiązywania różnych sporów lub nieścisłości związanych z procesem produkcyjnym. Szczegółowy obraz pomoże dokonać bardziej szczegółowej analizy wydarzeń.

W dzisiejszych czasach rozdzielczość 4K to powoli standard. Kamery już także oferują taką jakość obrazu. Jednakże to wymaga dobrego rejestratora obrazu by móc bez problemu zapisać wideo oraz dużego dysku, ponieważ nagrania będą zajmować dużo pamięci.

Monitoring a RODO

Wraz z wejściem RODO, kamery w miejscu pracy muszą być montowane według przepisów. Nowe ustawy bardzo mocno regulują użycie monitoringu oraz wymagają podania konkretnych celów użycia. Prawa osób monitorowanych również uległy skonkretyzowaniu.

Więcej o tym zagadnieniu przeczytacie w naszym wpisie. Kliknij tutaj

Nasze usługi

Oferujemy Państwu kompleksowy montaż i konfigurację systemów monitoringu. Posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę, która pomaga nam wykonywać naszą pracę w sposób profesjonalny. Gwarantujemy szybki oraz bezproblemowy montaż kamer.

Podejmujemy się również modernizacji systemu monitoringu oraz jego serwisowania. Często spotykaliśmy się ze starą lub mało rzetelnie wykonaną instalacją. Z naszej strony możecie się spodziewać rzetelnego podejścia do tematu oraz profesjonalnego wykonania.

Jeśli jeszcze się wahasz, skontaktuj się z nami i porozmawiaj z naszym ekspertem. Z Nim ustalisz wstępne założenia projektu. Jednak nie oczekuj, że uzyskasz informacji na temat końcowej ceny pracy, ta z kolei zależy od wielu czynników i nikt nie jest w stanie podać jej przez telefon po krótkiej rozmowie.